Ocieplanie domu pianką poliuretanową

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Za nietrzymanie ciepła w domu nie zawsze winna jest instalacja grzewcza. Wszystkie budynki posiadają λ- współczynnik odpowiedzialny za przewodnictwo cieplne Od niego zależy przez jaki czas potrafi utrzymać nagromadzone ciepło. Zdarza się tak że pomimo wysokiej jakości instalacja grzewcza w domu niebywale szybko traci swoją temperaturę powodem może być kiepska izolacja domu, co mocno oddziaływa na poprawne ogrzewanie budynku. Dla uzyskania lepszej izolacji wymagane jest aby podjąć konkretne kroki.

Najczęstszym sposobem jest podbijanie budynku styropianem, watą, oraz termoizolacja pianą z poliuretanu. Ostatnia metoda wykonywana jest coraz częściej przy takich pracach jak ocieplenie poddasza, ścian i piwnic. Docieplanie mieszkania pianką poliuretanową jest wykonywane za pomocą maszyn które rozprowadzają piankę po powierzchni. Piana PIR przykleja się bezpośrednio do nawierzchni, dzięki czemu wyeliminowane zostają puste przestrzenie pomiędzy podłożem a izolacją, oraz niweluje szpary przez które nagrzane powietrze mogłoby wylecieć.. Bardzo dużą zaletą w trakcie stosowania piany jest fakt iż często na poddaszach oraz w miejscach trudno dostępnych i załamaniach tradycyjna izolacja styropianem i watą szklaną jest problematyczna do nałożenia i może nie osiągnąć pożądanego efektu.

Firma którą chciałbym przedstawić to PAKOSZ PPHU znana również jako Piana Izolacja, specjalizująca się w ocieplaniu budynków wymienioną wyżej metodą. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w docieplaniu budynków różnymi metodami, finalnie decydując się właśnie na technikę ocieplania pianką PIR.
Wykonali już wiele zrealizowanych zleceń które dostępne są do obejrzenia na stronie internetowej firmy. Kompleksowo doradzają jak izolować, jaki rodzaj pianki dobrać do danych potrzeb, co dodatkowo poprawić aby skuteczność utrzymania ciepła jeszcze bardziej wzrosła. Pakosz PPHU poza izolacją budynków Wykonuje również usługi budowlane. Współpracowali przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie, potwierdzają to liczne referencje napisane przez głównych wykonawców robót.