Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Malowanie Agregatem

Przedsiębiorstwo emerexpert.pl zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: natryskowym malowaniu, aplikacji mechanicznej gładzi, bezpyłowym szlifowaniu, podkładach na powierzchnie.
Marka została zbudowana na bazie bogatego doświadczenia. Co gwarantuje usługi na najwyższym stopniu jakości. Zaznaczyć trzeba iż wszystkie prace przeprowadzane są agregatami najlepszych firm na rynku europejskim. W tym także firmy Wagner. Każdy z tycz czynników wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w malowaniu agregatem pomieszczeń i budynków, co doskonale wpływa na oszczędność czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (także w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje maszynowe aplikowanie gładzi jak również szlifowanie bezpyłowe, za pomocą szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Firma działa głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale wykonuje także prace na W całym kraju. Zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.