ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa PIR

 

Nasza marka PUH Klementyna Matracka zajmuje się handlem płyt PIR obiektów budowlanych z wymienionej płyty warstwowej jak i wynajem tych obiektów.

Nasz zakład działa sprawnie długi okres w produkcji obiektów budowlanych

W sprzedaży płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze warstwowe, płyt dachowe pir.
Produkty te są najczęściej stosowane do stawiania ścian, dachów jak i innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe mamy w sprzedaży w wielu wariantach kolorystycznych, grubości i przetłoczeń.
Nasze przedsiębiorstwo wykonuje płyty na indywidualne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w wykonywaniu obiektów budowlanych z wymienionych wcześniej płyt. W ofercie mamy pawilony, kontenery i stróżówki.Każdy obiekt opcjonalnie może być wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas istotna, dlatego też wykonujemy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy fachowe doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu ze sprzedawcą.