e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za wypadek komunikacyjny

Przedsiębiorstwo PewneOdszkodowania.eu specjalizuje się w dziedzinie ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji pozyskiwaniu odszkodowań z tytułu kolizji w zdarzeniu komunikacyjnym. Pomożemy Ci w uzyskaniu funduszy bez wyjścia z domu.
Nasz wprawiony zespół trudni się w zdobywaniu odszkodowań za szkody częściowe i całkowite z racji obowiązującej polisy OC i AC z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za naprawę samochodu potrzebna jest do ustalenia rzeczywista wartość kosztów jakie pokrzywdzony musi wydać aby przywrócić swój pojazd do stanu sprzed kolizji. Mamy wielkie doświadczenie w zdobywaniu takich odszkodowań. Nasi specjaliści zajmą się Państwa sprawą z należytą dokładnością. Możemy pozyskać odszkodowania nawet do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś zdarzenie drogowe z innym pojazdem, jeśli ktoś uszkodził Twój samochód i masz na to dowód. Zadzwoń do nas!