ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

Budynki firmowe to często drobne konstrukcje które powinny mieć dostosowaną i izolację do potrzeb i warunków. Wykonując prace cały rok świadomi jesteśmy iż latem upał doskwiera mocno, za to niskie temperatury i wilgoć jest wręcz niebezpieczna Wtedy koniecznym jest się prawidłowo zabezpieczyć od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych ocieplając i izolując budynek zalecanymi materiałami. Płyty warstwowe/url świetnie się do tego nadają. Można konstruować z nich całe elewacje i pokrycie dachowe pomieszczeń usługowo-handlowych. Używane są w bardzo szerokim zakresie na przykład do budowy magazynów i hal przemysłowych. Płyty warstwowe rozdzielają się oczywiście na rodzaje. Wyróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każdy wyżej wymieniony produkt posiada odpowiednie do użytkowania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza służy do utrzymywania konkretnej temperatury w pomieszczeniach z niej zrobionych. Wykonywane z płyt chłodniczych budynki to chłodnie przemysłowe i magazyny w których ze względu na przechowywane produkty trzeba utrzymać odpowiednią temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty PIR materiał budowlany, stosowany jest do obudowywania w bardzo sporym zakresie. Trzymają one konkretną termoizolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Za to do wyboru jest większy wybór grubości płyty, jej kolor oraz przetłoczenie blachy.
Płyty warstwowe dachowe używane są do budowy zadaszenia. Zabezpieczają od wilgoci i niskiej lub wysokiej temperatury, a także produkowane są w w wielu grubościach oraz przetłoczeniach.
Firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą tychże płyt jest PUH Matracka. płyt dostępnych na miejscu. Prosto od dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane oraz cięte na miejscu zgodnie z zaleceniem klienta. Fachowa obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, wpływają na profesjonalizm marki. PUH Matracka wynajmuje również budynki użytkowe wykonane z płyt warstwowych PIR. Jest to doskonały kompromis pomiędzy zakupem a budową własnego budynku.
Używanie płyt uwarunkowane jest potrzebami, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, lub użyć ich w celu izolacji już istniejącego budynku. Sposobów wykorzystania jak i sposobu konfiguracji jest wiele. Polecam ten sposób zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Półprodukty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niżeli metody tradycyjne służące do ocieplenia takie jak płyty styropianowe lub rolki wełny.